Ara
Close this search box.

HID Mobile Access®

Mobil bir cihaz ile giriş kapılarından ve daha fazlasından geçiş yapın.

Mobil cihazlar, geçiş kontrol de dahil olmak üzere hayatımızın her alanında dönüşüme yol açtı. HID Mobile Access ile çalışanlar, akıllı telefonlarını veya giyilebilir cihazlarını kullanarak kapılardan geçebilir, ağlara erişebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Temelinde kimlik teknolojisi olarak HID’e ait Seos®’un gücünü kullanan HID Mobile Access pek çok fayda sunar, bu faydalardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Kullanıcılar için Kolaylık

Çalışanlar artık tesislere giriş yapabilmek için geleneksel plastik kartlardan taşımak zorunda değiller, onun yerine mobil cihazlarını kullanabiliyorlar. Oldukça sezgisel “Yaklaştır” ile “Döndür ve Geç” hareketleri sayesinde çalışanlar, daha kolay ve verimli bir şekilde geçiş yapabilirler.

Operasyonel Verimlilik

Güvenlik sistemi yöneticileri; kullanıcılar için sanal kimlikleri kablosuz veya toplu olarak oluşturabilir, yönetebilir, düzenleyebilir ve iptal edebilir. Böylece geçiş kontrol kimlik kartlarının yönetmine daha az zaman ve çaba harcarlar.

Daha Yüksek Güvenlik

İnsanlar akıllı telefonlarını geçiş kartlarına kıyasla daha fazla korurlar, HID Mobile Access de her bir mobil kimliği cihaza güvenli bir şekilde bağlamak ve verileri daima korumak amacıyla gelişmiş teknolojinin gücünü ve ilgili uygulamaların en iyilerini kullanır.

Gelişmiş Sürdürülebilirlik

Geçiş kontrol ve kimlik kartları için daha az plastik kullanmak, sürdürülebilirlik hedeflerinize olumlu katkıda bulunmaya yardımcı olur.

HID’den Danışmanlık İçin Bir Görüşme Talebinde Bulunun

Fiziksel kimliklerden dijital kimliklere geçiş yapmak oldukça kolay. Bir sonraki projenizde izlemeniz gereken doğru yaklaşım için HID’e danışın.

Danışmak için formu doldurun ve bize gönderin.

    Bilgileriniz HID Global’e iletilecektir. Bir ASSA ABLOY grup şirketi olan HID Global Corporation, gönderdiğiniz kişisel bilgilerin gizliliğini korumaya kendini adamıştır. HID Gizlilik Bildirimi‘ne gözatın.

    Mobile Access Hakkında Bilgilendirici İçerikler

    HID Mobile Access Örnek Uygulama için Videoyu İzleyin >>

    HID Mobile Access’i Keşfedin Broşüre Gözatın >>

    Geçiş Kontrol Kimlik Teknolojilerinin Kısa Bir Tarihçesi E-kitaba Gözatın >>